III Majowy Bieg po Zdrowie 26.05.2011

III Majowy Bieg po Zdrowie

W sobotę, 26 maja br. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego w Maszewie zorganizował na Stadionie Miejskim III Majowy Bieg po Zdrowie. Tegoroczny bieg odbył się pod hasłem "Mamo, Tato biegaj z nami". W imprezie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły m.in. Mateusz Kulka kl. Ia, Zosia Stasińska kl. Ia, Wiktor Walisiński kl. IIb, Julia Kuczyńska kl. IIc, Tamara Szalińska kl. IIc, Adrianna Michalczyk kl. IIc, Jakub Jackowiak kl. IIc, Wiktoria Fibor kl. IVb, Alan Wachowicz kl. IVb, Patryk Kubiak kl. Vb, Maksymilian Matysiak kl. IVc, Jakub Garncarek kl. IVc oraz nauczyciele naszej szkoły, p. Kinga Gryczkowska. Zwycięzcą biegu został uczeń SP Maszewo - Alan Wachowicz, jednak wszystkim uczestnikom biegu udało się pokonać jego trasę, co było najważniejsze w tym przedsięwzięciu. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Udział w tej akcji uświadomił nam, jak ważna jest aktywność fizyczna, bo przecież w zdrowym ciele zdrowy duch!