Dzień Dziecka 01.06.2012

Dzień Dziecka

1 czerwca to wyjątkowe święto to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w Żakinadzie, czyli barwnym i głośnym korowodzie spod szkoły do Urzędu Miejskiego, by z rąk Pani Burmistrz otrzymać klucze do miasta i niepodzielnie panować tego dnia w Maszewie. Pani Burmistrz przywitała nas niezwykle ciepło i obdarowała wszystkie dzieci cukierkami. W Żakinadzie wzięły też udział dzieci z Przedszkola Miejskiego oraz dzieci z Przedszkola „Niezapominajka”. Później w hali sportowej klasa IV C oraz II B przygotowały przedstawienie teatralne z okazji Dnia Dziecka – tego wyjątkowego dnia. To były niezapomniane chwile! Wszystkim dzieciom, tym dużym i małym, życzymy dużo uśmiechu!