IV Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza ortografii" w klasach II i III 16.03.2012

IV Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza ortografii" w klasach II i III - 16.03.2012 r.

Dnia 16 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dębicach odbył się IV Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii” w klasach II i III. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz Szkoly Podstawowej w Rożnowie i Szkoły Podstawowej w Dębicach. W kategorii klas II I miejsce zdobył Marcel Popielarski - uczeń klasy II c naszej szkoły, zdobywając 74 punkty na 77 możliwych. IV miejsce zajęła Alicja Dymek z klasy II A. W kategorii klas III zaszczytne III miejsce zdobył Igor Woźniak z klasy III a zdobywając 75 punktów na 82 możliwych. A uczennica klasy III b - Sandra Preibisz zajęła IV miejsce, zdobywając 71 punktów. Drużynowo zajęliśmy I miejsce uzyskując 284 punkty, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Dębicach z 261 punktami, a III miejsce Szkoła Podstawowa w Rożnowie zdobywając 254 punkty. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy!
Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Janina Konopska (kl. II a), Barbara Kubat (kl. II c), Alicja Lewandowska (kl. III a) i Renata Gorazdowska (kl. III b). Opiekunem podczas konkursu była pani Elżbieta Olborska.