Spotkanie edukacyjno - profilaktyczne "Supełki - strachy z szafy" 29.09.2014

SPOTKANIE EDUKACYJNO – PROFILAKTYCZNE

"SUPEŁKI - STRACHY Z SZAFY"

Dnia 29 września 2014 r. naszą szkołę odwiedzili artyści zespołu teatralnego "Grupa T" z Torunia. W spektaklu kabaretowo - edukacyjnym pod tytułem "Supełki - strachy z szafy" skutecznie rozbawiali dzieci oraz zapoznawali z różnymi sposobami radzenia sobie ze stresem. Główne postaci opowieści - Hortensja, Emil i Gęsia Skórka - wyruszają w magiczna podróż w trakcie, której poznają różne sposoby walki z wewnętrznym strachem, który czasem odczuwa każdy z nas. Ta niezwykle zabawna i pouczającą opowieść udowodniła, że czasem nie warto się bać, a to co wydaje się straszne może być tylko wynikiem naszej wyobraźni. To pouczające i zarazem zabawne przedstawienie dostarczyło dzieciom klas 0 - III  dużą porcję śmiechu i walorów edukacyjnych.

K.U.