Gminny Konkurs Recytatorski 25.02.2015

25 lutego br. w Domu Kultury i Sportu w Maszewie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W skład jury weszły: pani Wiesława Karwowska, pani Natalia Chojnowska oraz pani Anna Giniewska. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dębicach, Szkoły Podstawowej w Rożnowie Nowogardzkim, Szkoły Podstawowej w Maszewie oraz z Gimnazjum w Maszewie. Naszą szkołę reprezentowali laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego z klas I - III oraz IV - VI:

Klaudia Stanek kl. II b

Oliwia Filter kl. III b

Pola Solpa kl. IV a

Marcel Popielarski kl. V c

Konkurs odbył się w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz gimnazjum. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu i obradach jury ogłosiło wyniki. Miło nam zakomunikować, że uczennica naszej szkoły - Pola Solpa zdobyła I miejsce w kategorii klas IV - VI, a uczeń Marcel Popielarski otrzymał wyróżnienie w tej samej kategorii. Tym samym oboje będą reprezentowali Gminę Maszewo na Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się już 10 marca br. w Goleniowskim Domu Kultury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!